Renginiai

Spektaklis „Uch! Ach! A-ja-jai!“

Gruodžio 4 d. progimnazijoje  vyko spektaklis-žaidimas „Uch! Ach! A-ja-jai!, arba Kiemsargių svajonės“. UCh, Ach ir A-ja-jai – trys kiemsargiai, kiekvieną rytą šluojantys gatvę... Nykus ir pabodęs darbas, pilka kasdienybė... Tačiau juose, kaip ir kiekviename iš mūsų, gyvas vaikystės prisiminimų, žaidimo, stebuklo troškimas. Vieną rytą, jie visai netyčia pradeda žaisti: atgyja šluotos, virvės, laikraščiai ir kibirai... Žiūrovai kviečiami dalyvauti šiame žaidime, kuris netikėtai virsta keistų personažų pasirodymu.

___________________________

Valentina Mozūraitienė Įrašo autorius:
Valentina Mozūraitienė
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Ankstesni įrašai


Gruodžio 4 dieną vyko mintino skaičiavimo konkursas 8 klasių mokiniams. Konkurse dalyvavo po penkis mokinius iš kiekvienos klasės. Užduotys buvo atliekamos kompiuteryje naudojantis mintino skaičiavimo konkurso treniruočių lauku. Mokiniai mintinai atliko sudėties, atimties, daugybos ir dalybos veiksmus su įvairiais skaičiais. 

Gruodžio 2 d. progimnazijoje svečiavosi Meno terapijos ir socializacijos instituto VYTA edukatorė, kuri vykdė meno terapijos užsiėmimus. Jų metu įvairaus amžiaus vaikai dalyvavo kūrybos procese, galėjo laisvai kurti, žaisti spalvomis ir kvapais, fantazuoti. 

Gruodžio 3 dieną ketvirtokai klausėsi paskaitos apie elektroninių cigarečių žalą. Valandėlę vedė Ignalinos visuomenės sveikatos specialistė Inga Žilo. Mokiniai suprato, kad rūkymas labai pavojingas ir svarbu jam pasakyti NE.

Sveikatos specialistė Irena Čeponienė trečių klasių mokinius supažindino su maisto produktų įvairove, jų naudingomis savybėmis ir svarbą žmogaus gyvenime. Trečiokai diskutavo, kas yra sveikas maistas. Vyko viktorina, žaidimai, įvairios užduotys. Dėkojame sveikatos specialistei už įdomiai pateiktą medžiagą.

Judėjimas svarbus sveikos gyvensenos veiksnys. Progimnazijoje dvi dienas savaitėje organizuojamos judriosios pertraukos. Vaikai noriai jose dalyvauja. Antradieniais ir penktadieniais sporto salėse aidi laimingų vaikų balsai.