Renginiai

„Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ estafečių varžybos

Vasario 10 d. Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos 3, 4, 5, 6 klasių moksleiviai varžėsi „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ estafečių varžybose. Trečių klasių grupėje nugalėjo 3b. Ketvirtų klasių grupėje nugalėjo 4a. Penktų klasių grupėje – 5c. Šeštų klasių – 6a. 
Sveikiname nugalėtojus ir visus dalyvius nugalėjusius save. 
Linkime vienybės, pasitikėjimo ir tikėjimo!

 

___________________________

Dana Gotovskienė Įrašo autorius:
Dana Gotovskienė
Fizinio ugdymo mokytojas
Ankstesni įrašai


Mokinių tarybos iniciatyva vasario 14 d. buvo paminėta Šv. Valentino diena. Vyko smagiosios pertraukos, kurių metu progimnazijos vaikai galėjo pašokti, linksmai pabendrauti. Vakare 7-8 klasių mokiniai buvo pakviesti į filmo „Trys žingsniai iki tavęs“ peržiūrą. Po jo vyko diskoteka. Vakaras vaikams labai patiko. Buvo linksma ir smagu. Šiuo renginiu buvo duotas startas mokinių žiemos atostogoms.

Vasario 10 d. Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos sporto salėje vyko jau kelintus metus iš eilės organizuojamos Jaunojo pasieniečio būrelių narių krepšinio 3 × 3 varžybos. Šiais metais varžybose dalyvavo net 16 (11 vaikinų ir 5 merginų) komandų iš Ignalinos, Vidiškių, Didžiasalio „Ryto“, Švenčionių Zigmo Žemaičio, Švenčionėlių Mindaugo, Visagino „Atgimimo“ gimnazijų, Ignalinos Česlovo Kudabos, Visagino „Gerosios vilties“ progimnazijų ir Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos Adutiškio vidurinio ugdymo skyriaus. 

Minint Lietuvos nepriklausomybės dieną, progimnazijos erdvės pasipuošė trispalvės spalvomis – mokinių kūrybinių darbų iliustracijomis, karpiniais, kūryba išreikšta žodžiu, mintimis. Kiekvienas mokinys prisidėjo prie šventinės nuotaikos kūrimo. 

Vasario 16-osios proga Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje viešėjo  Lietuvos gynybos, kultūros ir švietimo asociacijos savanoriai ir kariūnai. 
Suorganizuotos 4 pilietiškumo pamokos 5,6,7 ir 8 klasių mokiniams, kurių metu mokiniai galėjo pasijusti kariais, susipažinti su kario kasdienybe, ekipuote, ginklais, praktiškai išbandyti karinės amunicijos pritaikymo ir naudojimo galimybes. Renginio metu skambėjo karių dainos, vyko pokalbiai apie karininkišką kasdienybę.

Vasario 7 dieną Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje vyko kasmetiniu jau tapęs vertimų ir iliustracijų projektas „Tavo žvilgsnis“. Šiais metais jame savo jėgas bandė 20 mokinių, iš kurių 13 pasirinko vertimo sritį (jie vertė pasirinktą tekstą iš anglų, rusų bei vokiečių kalbų). Kiti tuo tarpu nusprendė vieną iš jiems labiausiai patinkančių tekstų iliustruoti.