Mokinių pasiekimai

Nacionalinis kritinio mąstymo ir problemų sprendimo konkursas

Jau tradiciniu tapęs Nacionalinis kritinio mąstymo ir problemų sprendimo konkursas 
visiems 3–4 ir 5–8 klasių mokiniams vyko nuotoliniu būdu. Mūsų mokyklos visų mokinių surinktų taškų vidurkis kiek didesnis už šalies vidurkį. Geriausiai sekėsi 4 ir 8 klasių dalyviams, kurių surinktų taškų dalis didesnė už šalies vidurkį net 11 procentų.
Organizatoriai atrinko po 10 procentų kiekvieno koncentro visų dalyvavusių šalies mokinių. Geriausiai užduotis atliko 4b klasės mokinys Aurimas Petrulėnas. Iš galimų 27 taškų surinko 23 taškus ir 8c klasės mokinys Andrius Gasiukevičius. Jis iš galimų 47 taškų surinko 41 tašką. 
3–4 klasių dalyviams daugiausia buvo galima surinkti 27 taškus.
5–7 klasių dalyviai daugiausiai galėjo surinkti 28 taškus. 
Tarp dešimtadalio šalies geriausiųjų yra: Elija Vielytė iš 3b kl.(16 taškų), Kornelija Jankovičiūtė iš 3b kl. (16 taškų), Edvinas Vielys iš 3b kl. (16 taškų), Eimantas Labuckas iš 7a kl. (19 taškų), Pijus Juodelis iš 7a kl. (19 taškų), Jogailė Maskoliūnaitė iš 6a kl. (21 taškas) ir Nojus Cicėnas iš 5a kl. (23 taškai). 
Visi jie apdovanoti Nacionalinės Švietimo Agentūros diplomais. 
Dėkojame visiems dalyviams. Sveikiname laimėtojus ir linkime sėkmės kituose konkursuose.

 

___________________________

Liudmila Autuch Įrašo autorius:
Liudmila Autuch
Matematikos mokytojas
Ankstesni įrašai


Sėkmingai su vyresniaisiais dvi dienas varžėsi kudabietis aštuntokas Andrius Gasiukevičius, nors olimpiada skirta 9-12 kl. mokiniams.
2020 metų rajonų/miestų bei respublikinės olimpiados tema skiriama Lietuvos ir pasaulio klimatui.
Balandžio 8 d. olimpiados dalyviams buvo pateikta viena 50 testinių klausimų užduotis. Ją mokiniai atliko testų modulyje  www.manogaublys.lt. Užduotį sudarė klausimai su pasirenkamaisiais atsakymais. Tą pačią dieną šioje svetainėje buvo paskelbtas praeinamasis balas. Tik jį perkopę mokiniai galėjo dalyvauti kitame olimpiados etape. 

Ignalinos  Česlavo Kudabos progimnazijos 8c klasės mokinys Andrius Gasiukevičius garsina mūsų mokyklą įvairiose srityse. Kiekvienais metais jis yra įvairiausių konkursų ir olimpiadų nepakeičiamas dalyvis. 

Vasario 29 dieną Molėtų kultūros centre vyko Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso regioninis etapas. 
Skaitovus vertino dr. Danutė Vaigauskaitė, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Klaipėdos fakulteto Teatro katedros vedėja, Valentinas Stundys, Molėtų r. savivaldybės mero patarėjas ir Lina Urbanavičienė, Molėtų gimnazijos lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja.

Vasario 11 dieną vyko mokyklinė 5-8 klasių gamtos mokslų olimpiada, kurioje dalyvavo 39 mokiniai. Olimpiados tikslas puoselėti 5-8 klasių mokinių domėjimąsi biologija bei ugdyti gamtos mokslų ir bendrąsias kompetencijas. Mokiniai atliko įvairias užduotis ir susumavus rezultatus paaiškėjo nugalėtojai:

Vasario 4 d. Ignalinos sporto ir pramogų centre vyko rajono bendrojo ugdymo mokyklų moksleivių stalo teniso komandinės varžybos. 
Progimnazijos mergaitės: S. Poklikajeva (8a kl.), K. Juodėnaitė (8a kl.), V. Mačiulytė (7a kl.) ir V. Gudelytė (5c kl.), užėmė III vietą. Įtemtoje kovoje nusileidusios Ignalinos  ir Didžiasalio „Ryto“ gimnazijos komandoms.
Progimnazijos berniukai: D. Vaitkevičius (8b kl.), V. Dagys (8a kl.), V.Gudelis (8b kl.) ir E. J. Meškėnas (8c kl.), užėmė III vietą, nusileidę Didžiasalio „Ryto“ ir Vidiškių gimnazistams.