Renginiai

Tarptautinė saugesnio interneto diena

Vasario 10–14 d. progimnazijoje vyko klasės  valandėlės saugesnio interneto temomis, kurių tikslas – mokytis saugiai ir atsakingai naudotis skaitmeninėmis technologijomis. Buvo aptariama, KOKIA privačia informacija ir su KUO ja mokiniai dalijasi internetinėje erdvėje. Su 8 klasių mokiniais saugesnio interneto naudojimąsi aptarė Ignalinos policijos komisariato pareigūnė Jurgita Zenkuvienė.

___________________________

Valentina Mozūraitienė Įrašo autorius:
Valentina Mozūraitienė
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Ankstesni įrašai


Siekiant skatinti vaikų sveiką ir aktyvų gyvenimo būdą Utenos ir Vilniaus apskrityse Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos pradinukai aktyviai įsijungė į projektą „Sveikas ir aktyvus gyvenimo būdas“. Tikimasi, kad dalyvavę projekto veiklose vaikai taps sąmoningesni savo sveikatos atžvilgiu, aktyvesni, judresni, rinksis sveikesnį ir aktyvesnį gyvenimo būdą, saugų ir sveiką fizinį aktyvumą laisvalaikio metu.

Jei jau vyksta užklasinio skaitymo pamoka, žinoma, kad tinkamiausia vieta jai – mokyklos biblioteka. O dar smagiau tuomet, kai pamokoje dalyvauja tie žmonės, kuriems knyga ir kūryba ypač artimos: bibliotekininkė Danguolė ir buvusi mokytoja bei tekstų kūrėja Olga Paukštienė. Šios pamokos viešnios pristatė septintokams paaugliams skirtas knygas, kartu diskutavome apie tai, kokia knyga yra patraukli šių dienų skaitytojams. O. Paukštienė papasakojo, kokios mintys ir kokių aplinkybių veikiamos virsta rašytiniu tekstu, skambėjo jos kurtos dainos.

Kasmet vykstančiame skambaus žodžio konkurse šiemet varžėsi 13 mokinių. Jie ne tik įveikė iššūkį atmintinai deklamuoti poezijos bei prozos tekstus, bet ir stengėsi jais įtikinti, nustebinti, pradžiuginti kitus klausytojus bei komisijos narius. 

Sausio 28 dieną Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos bibliotekoje vyko netradicinė veikla pradinių klasių mokiniams ir priešmokyklinio ugdymo grupės auklėtiniams. Mokiniai susirinko bibliotekoje, išklausė pasaką „Vilkas ir septyni ožiukai“ ir pasiskirstė vaidmenimis. Kadangi mokinukų buvo šiek tiek daugiau nei veikėjų pasakoje, tai teko keisti ir pasakos pavadinimą. 

Sausio mėnesį progimnazijos mažojoje sporto salėje vyko atviras stalo teniso vienetų ir dvejetų turnyras. Moksleiviai varžėsi trijose grupėse: 5-6 kl., 7 kl., 8 kl. kartu su Ignalinos gimnazistais.