Renginiai

Ignalinos rajono mergaičių tinklinio varžybos

Vasario 27 d. progimnazijoje vyko  Ignalinos r. BUM mergaičių, gimusių 2003 m., tinklinio varžybos. Varžybose dalyvavo Ignalinos gimnazijos, Didžiasalio „Ryto“ gimnazijos ir dvi progimnazijos komandos. 
Varžybose trys komandos surinko vienodai taškų, todėl galutines vietas nulėmė tarpusavį laimėtų setų santykis. Pirma vieta atiteko Ignalinos gimnazistėms. Antra – Didžiasalio „Ryto“ komandai ir trečia – kudabietėms“. 
Džiaugiamės, kad progimnazijoje populiarus tinklinio žaidimas. Sveikiname ir dėkojame mergaitėms už gražų komandinį žaidimą.

 

___________________________

Dana Gotovskienė Įrašo autorius:
Dana Gotovskienė
Fizinio ugdymo mokytojas
Ankstesni įrašai


Šalyje minint Lietuvių kalbos dienas, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos septintokai dalyvavo mokyklinėje lietuvių kalbos viktorinoje „Ką žinau apie savo šalį?“. Renginio pradžioje buvo pagerbti ir apdovanoti 6-8 klasių dailyraščio konkurso, Nacionalinio diktanto nugalėtojai. 

Kovo 5 dieną Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje vyko kasmetinis  projektas  „Kalbų Kengūra“, kuriame savo jėgas išbandė 15 anglų kalbos žinovų. Nors užduotys buvo nelengvos, tikimės, kad sėkmė neaplenks mūsų mokinių. Sėkmingiausiai projekte dalyvavę moksleiviai bus apdovanojami ir kviečiami į Lyderių turą.

Vasario 25, 26 d. progimnazijoje vyko Ignalinos r. mokyklų sporto žaidynių 3-4 ir 5-6 klasių mokinių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ estafečių varžybos.  Stipriausi progimnazijos ir Vidiškių gimnazijos atletai varžėsi aštuoniose estafetėse, kuriose demonstravo: greitumą, vikrumą, šoklumą, gražų bendravimą. Varžybose nugalėjo Ignalinos  Česlovo Kudabos moksleivių komandos. 

Džiugu, kad mokiniai vertina taisyklingą kalbą ir dailią rašyseną bei prisideda prie gimtosios kalbos puoselėjimo. Penkiolika 6-8 klasių mokinių prisijungė prie visoje šalyje ir už jos ribų vykstančio Nacionalinio diktanto konkurso. Geriausiai jį parašyti pavyko 7a klasės mokinei Eglei Sidorenkaitei. 23  mokiniai kruopščiai raitė raides dailyraščio konkurse, skirtame Lietuvių kalbos dienoms. Iš jų geriausiai sekėsi M. Steponėnaitei, V. Ostrouch, S. Poklikajevai, G. Luneckaitei, M. Saikauskaitei, A. Raslanaitei, L. Janušauskui, A. Koverovaitei ir R. Pilinskaitei.

Tau, vaikuti, dovanoju
Skambią skambią kalbą.
Lyg varpeliai,
Lyg žvangučiai
Jos žodeliai skamba.
...
Tau, vaikuti, dovanoju
Ir brangiausią žodį:
Lietuva!
Širdim ir lūpom
Nepaliauk kartoti.
(A. Matutis)