Renginiai

Rajoninė geografijos olimpiada „Mano gaublys“

Kovo 3-5 dienomis Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje vyko Lietuvos geografijos mokytojų asociacijos organizuota rajoninė centralizuota mokinių geografijos olimpiada „Mano gaublys“. Šiais metais prisijungė ir progimnazijos pradinukai – 2-4 klasių mokiniai. 
Vyresniųjų klasių moksleivių rajoninė olimpiada vyko kitokiu formatu. Dėl įvairių renginių apribojimo, olimpiada vyko kiekvienoje rajono mokykloje atskirai. Dalyvavo virš aštuoniasdešimt  6-12 klasių mokinių, besidominčių geografijos mokomuoju dalyku. Beveik pusė visų dalyvių – kudabiečiai. LGMA parengė įvairias sritis apimančias užduotis, žemėlapius, kartoschemas, kitas iliustracijas. Suskaičiavus visų mokyklų rezultatus, buvo paskelbtos suvestinės.
Šeštokai:
Krikščionaitis Joringis, 6a kl. – I v.
Maskoliūnaitė Jogailė, 6a kl. – III v.
Septintokai:
Jatulytė Arija, 7a kl. – II v.
Butkūnaitė Gabija, 7a kl. – III v.
Karlaitė Barbora, 7a kl. – III v.
Aštuntokai:
Gasiukevičius Andrius, 8c kl.  – I v.
Blaževičius Giedrius, 8a kl. –  II v.
Blaškauskaitė Gustė, 8a kl. – III v.
Sveikiname nugalėtojus ir linkime sėkmės kituose geografiniuose  konkursuose ir olimpiadose.

 

___________________________

Roma Šakalienė Įrašo autorius:
Roma Šakalienė
Geografijos mokytoja
Ankstesni įrašai


Progimnazijos trečiokai, minėdami Lietuvos nepriklausomybės atgavimo trisdešimtmetį, pasipuošė trispalviais balionais.

Vasario 27 d. progimnazijoje vyko  Ignalinos r. BUM mergaičių, gimusių 2003 m., tinklinio varžybos. Varžybose dalyvavo Ignalinos gimnazijos, Didžiasalio „Ryto“ gimnazijos ir dvi progimnazijos komandos. 
Varžybose trys komandos surinko vienodai taškų, todėl galutines vietas nulėmė tarpusavį laimėtų setų santykis. Pirma vieta atiteko Ignalinos gimnazistėms. Antra – Didžiasalio „Ryto“ komandai ir trečia – kudabietėms“. 
Džiaugiamės, kad progimnazijoje populiarus tinklinio žaidimas. Sveikiname ir dėkojame mergaitėms už gražų komandinį žaidimą.

Šalyje minint Lietuvių kalbos dienas, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos septintokai dalyvavo mokyklinėje lietuvių kalbos viktorinoje „Ką žinau apie savo šalį?“. Renginio pradžioje buvo pagerbti ir apdovanoti 6-8 klasių dailyraščio konkurso, Nacionalinio diktanto nugalėtojai. 

Kovo 5 dieną Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje vyko kasmetinis  projektas  „Kalbų Kengūra“, kuriame savo jėgas išbandė 15 anglų kalbos žinovų. Nors užduotys buvo nelengvos, tikimės, kad sėkmė neaplenks mūsų mokinių. Sėkmingiausiai projekte dalyvavę moksleiviai bus apdovanojami ir kviečiami į Lyderių turą.

Vasario 25, 26 d. progimnazijoje vyko Ignalinos r. mokyklų sporto žaidynių 3-4 ir 5-6 klasių mokinių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ estafečių varžybos.  Stipriausi progimnazijos ir Vidiškių gimnazijos atletai varžėsi aštuoniose estafetėse, kuriose demonstravo: greitumą, vikrumą, šoklumą, gražų bendravimą. Varžybose nugalėjo Ignalinos  Česlovo Kudabos moksleivių komandos.