Projektas „Šventų Velykų belaukiant“

2020 metų kovo mėnesį Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos 10 pradinių klasių mokinių dalyvavo projekte „Šventų Velykų belaukiant“, kurio tikslas buvo puoselėti šv. Velykų tradicijas, lavinti kūrybiškumą ir meninį skonį, pažinti molį kaip plastinį kūrybos objektą.
Projektą organizavo Ignalinos Č. Kudabos progimnazijos vyr. spec. pedagogė, logopedė Veronika Gibler ir IRKSC Keramikos būrelio vadovė Jolita Bužinskienė.
Projekto metu vaikai įgijo žinių apie molio savybes, mokėsi dirbti su šia plastiška medžiaga, gilino žinias apie šv. Velykų minėjimo tradicijas, pažino kūrybinį džiaugsmą.
Visą kūrybinį procesą ir mokinių darbus galima pamatyti paspaudus šią nuorodą:
Pasidžiaukime vaikų darbais!

Veronika Gibler Įrašo autorius:
Veronika Gibler
Specialioji pedagogė, logopedė

Kovo 9 d. Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos pirmokai, antrokai lenktyniavo estafečių varžybose. Moksleiviai atliko greitumo, vikrumo, šoklumo užduotis. Aktyviai ir linksmai praleido laiką. Pirmų klasių grupėje nugalėjo 1c kl. komanda, antrokų – 2a kl.
Sveikiname visus varžybų dalyvius!

Kovo 3-5 dienomis Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje vyko Lietuvos geografijos mokytojų asociacijos organizuota rajoninė centralizuota mokinių geografijos olimpiada „Mano gaublys“. Šiais metais prisijungė ir progimnazijos pradinukai – 2-4 klasių mokiniai.

Progimnazijos trečiokai, minėdami Lietuvos nepriklausomybės atgavimo trisdešimtmetį, pasipuošė trispalviais balionais.

Vasario 27 d. progimnazijoje vyko  Ignalinos r. BUM mergaičių, gimusių 2003 m., tinklinio varžybos. Varžybose dalyvavo Ignalinos gimnazijos, Didžiasalio „Ryto“ gimnazijos ir dvi progimnazijos komandos.
Varžybose trys komandos surinko vienodai taškų, todėl galutines vietas nulėmė tarpusavį laimėtų setų santykis. Pirma vieta atiteko Ignalinos gimnazistėms. Antra – Didžiasalio „Ryto“ komandai ir trečia – kudabietėms“.
Džiaugiamės, kad progimnazijoje populiarus tinklinio žaidimas. Sveikiname ir dėkojame mergaitėms už gražų komandinį žaidimą.

Šalyje minint Lietuvių kalbos dienas, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos septintokai dalyvavo mokyklinėje lietuvių kalbos viktorinoje „Ką žinau apie savo šalį?“. Renginio pradžioje buvo pagerbti ir apdovanoti 6-8 klasių dailyraščio konkurso, Nacionalinio diktanto nugalėtojai.