Renginiai

Progimnazija Vasario 16-ąją švenčia linksmai ir išradinga

Vasaris – įspūdingas ir švenčių kupinas mėnuo. Minime pasaulinę cepelinų dieną, pasitinkame Šv. Valentiną ir Užgavėnes bei Tarptautinę gimtosios kalbos dieną... Tačiau kiekvienam iš mūsų pati gražiausia ir svarbiausia šventė yra Lietuvos Valstybės atkūrimo diena.
Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos bendruomenė šią datą minėjo linksmai, išradingai, skaniai ir spalvingai. Mokiniai ir jų tėveliai kūrė kompozicijas sniege, statė sniego pilis, lipdė besmegenius, per dailės pamokas kūrė karpinius, gamino trispalvius desertus – tortus, sausainius, plakė sveikus kokteilius... Taip pat atliko gerus darbus – kaimynams padėjo nukasti gausaus sniego užpustytus kiemus bei takelius.

Šių nuostabių darbų akimirkomis dalinamės ir su visa mūsų bendruomene: Vasario 16-oji „Mes vaikai“

Pilietiškumo akciją „Trispalvės spalvų dienos“ paskelbė ir mokinių taryba – tris dienas prieš mokinių atostogas į pamokas jungėmės pasidabinę skirtingomis spalvomis – geltona, žalia, raudona.
O pačią Vasario 16 d. visa bendruomenė kviečiama į ėjimo akciją, skirtą Vasario 16-ąjai paminėti. Pasidabinus tautine atributika, kartu su šeima, pėsčiomis aplankyti gražiausias mūsų krašto vietas, nusifotografuoti ir su grotažymėmis #kudabosprogimnazija #einameužlietuvą dalintis šeimos nuotraukomis savo Facebook paskyroje arba Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos Facebook puslapio naujienoje apie ėjimo akciją dalintis komentarais su įspūdingiausiomis jūsų žygių nuotraukomis.
Dėkojame pilietiškiems progimnazijos mokiniams ir mokytojams, tėveliams ir seneliams, kurie moka linksmai švęsti Lietuvos gimtadienį!

 

___________________________

Jolita Dindienė Įrašo autorius:
Jolita Dindienė
Lietuvių kalbos mokytoja
Ankstesni įrašai


Dėkojame visiems, kurie dalyvavote akcijoje. Džiaugiamės, kad esame laisvi, kūrybingi ir spalvingi.

Už lango pusnys sniego, šaltukas kutena nosis ir norisi tikėti, kad į mūsų kraštą atėjo tikra senoviška žiema. Vakarai vis dar ilgi ir tamsūs, karantinas neleidžia pajudėti toliau nuo namų... Ką gi. Į kitus pasaulius jus gali nuskraidinti knygos. Užteks atsiversti bet kurią pasirinktą ir jau nuo pirmų puslapių atsidursite toli nuo realybės. Ir gyvenimas taps įdomesnis...

Nuo spalio mėnesio mokykloje veikia projekto „Kokybės krepšelis“ finansuojamas gamtos mokslų būrelis „Jaunieji tyrėjai – gamtos praktikai“. Būrelio tikslas – skatinti kūrybiškumą, gebėjimą bendradarbiauti atliekant įvairius stebėjimus bei tyrimus. Ši veikla nenutrūko ir prasidėjus nuotoliniam mokymuisi: būrelio nariai stebi gamtą, atlieka įvairius nesudėtingus eksperimentus (kristalų auginimas, vandens judėjimas augaluose ir t. t.), maitina paukštelius užklupus žiemai ir stebi nuotolines gamtos pamokas internete: „Išsaugoti negalime prarasti. Kur padėsime kablelį?“; „Seniausi pasaulio gyventojai – ropliai“ bei kitas. Norinčius užsiimti šia įdomia veika visada kviečiame prisijungti.

Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos etikos mokytoja Agnė Lenard – Levčenkienė, tikybos mokytoja Audronė Urbonienė, technologijų mokytoja Danguolė Lamanauskienė spalio-sausio mėnesiais organizavo projektą „Iš širdies į širdį“, kuriame dalyvavo progimnazijos 6 klasių moksleiviai. Siekėme ugdyti kūrybiškumą, asmenines, socialines, pilietines mokinių kompetencijas, skatinant kūrybinę saviraišką, ugdant poreikį dalintis. 

Skaityti yra smagu ir gera! O dar smagiau skaityti žinant, kaip tai naudinga tiek mūsų kūnui, tiek protui. Keliaukime ten, kur dar niekad nebuvome, išgirskime tuos, kurių dar neturėjome galimybės sutikti. Ir visa tai pasiekiama vos atsivertus knygą. Mes kviečiame tiesiog skaityti! Skaityti tai, kas mums patinka, kas mus įkvepia ir dėl ko mes nepastebime, kas vyksta aplinkui mus. Pradėkime ir baikime dieną su knyga! Mes skaitome, skaitykite ir Jūs , skaitome visi kartu – siūlo Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos antrokai.