Renginiai

Vertimų konkursas „Tavo žvilgsnis“

Kaip ir kiekvienų metų vasario mėnesį, taip ir šiais metais mūsų mokyklos mokiniai dalyvauja vertimų ir iliustracijų projekte „Tavo žvilgsnis“. Šį kartą savo jėgas jie bando versdami  tekstus iš anglų kalbos.
Labai džiugu, kad mūsų mokiniai noriai dalyvauja veikloje, kuri ugdo jų pilietiškumą, skatina mokytis, praktiškai pritaikyti sukauptas žinias, moko mąstyti ir dirbti savarankiškai. Visiems dalyviams linkime didžiulės sėkmės ir gegužės mėnesį lauksime skelbiamų projekto rezultatų.

 

___________________________

Inga Zarinskienė Įrašo autorius:
Inga Zarinskienė
Anglų kalbos mokytoja
Ankstesni įrašai


Vasaris – įspūdingas ir švenčių kupinas mėnuo. Minime pasaulinę cepelinų dieną, pasitinkame Šv. Valentiną ir Užgavėnes bei Tarptautinę gimtosios kalbos dieną... Tačiau kiekvienam iš mūsų pati gražiausia ir svarbiausia šventė yra Lietuvos Valstybės atkūrimo diena.
Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos bendruomenė šią datą minėjo linksmai, išradingai, skaniai ir spalvingai. Mokiniai ir jų tėveliai kūrė kompozicijas sniege, statė sniego pilis, lipdė besmegenius, per dailės pamokas kūrė karpinius, gamino trispalvius desertus – tortus, sausainius, plakė sveikus kokteilius... Taip pat atliko gerus darbus – kaimynams padėjo nukasti gausaus sniego užpustytus kiemus bei takelius.

Šių nuostabių darbų akimirkomis dalinamės ir su visa mūsų bendruomene: Vasario 16-oji „Mes vaikai“

Dėkojame visiems, kurie dalyvavote akcijoje. Džiaugiamės, kad esame laisvi, kūrybingi ir spalvingi.

Už lango pusnys sniego, šaltukas kutena nosis ir norisi tikėti, kad į mūsų kraštą atėjo tikra senoviška žiema. Vakarai vis dar ilgi ir tamsūs, karantinas neleidžia pajudėti toliau nuo namų... Ką gi. Į kitus pasaulius jus gali nuskraidinti knygos. Užteks atsiversti bet kurią pasirinktą ir jau nuo pirmų puslapių atsidursite toli nuo realybės. Ir gyvenimas taps įdomesnis...

Nuo spalio mėnesio mokykloje veikia projekto „Kokybės krepšelis“ finansuojamas gamtos mokslų būrelis „Jaunieji tyrėjai – gamtos praktikai“. Būrelio tikslas – skatinti kūrybiškumą, gebėjimą bendradarbiauti atliekant įvairius stebėjimus bei tyrimus. Ši veikla nenutrūko ir prasidėjus nuotoliniam mokymuisi: būrelio nariai stebi gamtą, atlieka įvairius nesudėtingus eksperimentus (kristalų auginimas, vandens judėjimas augaluose ir t. t.), maitina paukštelius užklupus žiemai ir stebi nuotolines gamtos pamokas internete: „Išsaugoti negalime prarasti. Kur padėsime kablelį?“; „Seniausi pasaulio gyventojai – ropliai“ bei kitas. Norinčius užsiimti šia įdomia veika visada kviečiame prisijungti.

Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos etikos mokytoja Agnė Lenard – Levčenkienė, tikybos mokytoja Audronė Urbonienė, technologijų mokytoja Danguolė Lamanauskienė spalio-sausio mėnesiais organizavo projektą „Iš širdies į širdį“, kuriame dalyvavo progimnazijos 6 klasių moksleiviai. Siekėme ugdyti kūrybiškumą, asmenines, socialines, pilietines mokinių kompetencijas, skatinant kūrybinę saviraišką, ugdant poreikį dalintis.