Renginiai

Vasaros stovykla

Dieninė vasaros stovykla – tai įvairių kūrybinių ir terapinių užsiėmimų, prasmingų edukacijų, judrių veiklų laikas. Stovyklautojai aplankė „Paukščių kaimą“ ir „Triušiukų slėnį“, kur dalyvavo kūrybinėje-vaidybinėje edukacijoje, turėjo progą patirti teigiamą gyvūnų terapijos poveikį. Lankėsi Reškutėnų tradicinių amatų centre, keramikės Jolitos dirbtuvėse, Sirvėtos regioniniame parke. Vaikams puikiai sekėsi prakalbinti molį, medį ir vilną. Kiekvienas nusilipdė molinuką, medžio gabalėlyje išraižė senovės baltų simbolius, spalvinga vilna apvėlė kvapnų muiliuką. Dalyvavo programoje „Bitė ir žmogus“, keliavo mitologiniu taku, kūrybiškai praleido laiką lauko muzikos instrumentų erdvėje. Ceikinių kultūros centre buvo prisimintos senolių tradicijos, susipažinta su žaislininkystės amatu ir žvakių liejimo ypatumais.

Septynias dienas grupelė pradinių klasių vaikų linksmai ir kūrybiškai praleido laiką.

___________________________

Virginija Činčikienė Įrašo autorius:
Virginija Činčikienė
Socialinė pedagogė
Ankstesni įrašai


Įvyko rajoninis Šv. Rašto tekstų dailyraščio konkursas. Konkurso tikslas – ugdyti taisyklingo, aiškaus ir estetiško rašymo įgūdžius, gilinti Šventojo Rašto pažinimą.

Konkurse dalyvavo gausus moksleivių būrys iš mūsų progimnazijos. Pirmoje grupėje (5-8 kl.) komisija geriausiais pripažino ir skyrė I vietą Emilijai Vasiljevaitei, II vietą pasidalino Gabrielė Zabulytė, Gintautė Šriubėnaitė ir Augustė Raslanaitė, III vietą– Kornelija Sukovaitė ir Eglė Sidorenkaitė (visų mokytoja Audronė Urbonienė). Sveikiname nugalėtojas!

Praskriejo tarsi vėjas mokslo metai.
Nerūpestinga vasara jau tiesia delniukus.
Pačiups į glėbį saulės spindulių verpetai,
Bučiuos ir glostys Tavo mielus skruostukus.

 

Ignalinos Kudabos progimnazijos mokiniai pagaliau sulaukė nuotolinio mokymo pabaigos ir vėl sugrįžo į mokyklą – tiesa, ne visi – pasiilgę mokyklos ir klasės draugų.

Jau mokslo metų pradžioje su mokiniais pradėjome konstruoti lėktuvėlius, o dabar pagaliau vaikų pradėti darbai pabaigti ir laukė, kada pakils į orą. Birželio pradžioje su 6c ir 7a klasių mokiniais organizavome suplanuotas varžybas „Skraidantys lėktuvų modeliai“. Lauke buvo ramus oras, lėktuvėliai skriejo gražiai. Mokiniai liko kupini gerų emocijų ir džiaugsmo, laimėjo visi, visiems patiko savo darbo vaisiai.

Pritardami Hipokrato minčiai „Vaikščiojimas yra geriausias žmogaus vaistas“, saulėtą ir gražų birželio 10-osios rytą 6c klasės mokiniai dalyvavo labai išsiilgtoje, bendravimo įgūdžius atkuriančioje veikloje – žygyje. Mūsų pasirinktas maršrutas nebuvo ilgas, keliavome iki Palūšės. Žygyje buvo visko – nuotykių, smagių pašnekesių, nuoširdaus juoko, šokių vandenyje. Mokiniai grožėjosi nuostabiais gamtos vaizdais. Nuotaikos niekam nesugadino net netikėtai užklupęs vasariškas lietutis. 
Nepamirštama diena gamtoje, kur daug laisvės, šėlsmo, neišdildomų įspūdžių.

Šventė prasidėjo raidelių paradu – mokiniai pagal muziką ėjo ratu su raidelių karūnėlėmis. Šventėje pirmokai deklamavo eilėraščius, dainavo dainas, atliko užduotį grupėse: piešė ,,Pirmą klasę". Nupiešusi piešinius, kiekviena grupė pasakojo, kas įsiminė pirmoje klasėje. Mokiniai džiaugėsi, kad jau išmoko visas abėcėlės raides ir patiria skaitymo džiaugsmą.

Kiekvienas mokinys gavo Pirmoko pažymėjimą, žymintį pirmos klasės baigimą. Mokiniams buvo įteikti diplomai, padėkos už jų veiklą per visus mokslo metus. Vieni kitiems palinkėjome geros, linksmos ir turiningos vasaros.